Młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi wzięła udział w kolejnych warsztatach, których tym razem tematem było społeczeństwo obywatelskie oraz sposoby dobrej komunikacji. Podczas spotkania, młodzież miała okazję dowiedzieć się, co to znaczy być obywatelem, czym jest aktywne uczestnictwo w życiu społecznym, a także jak skutecznie komunikować się, aby budować porozumienie i współpracę. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywność i zaangażowanie!
Projekt „STOP kulturze marginalizacji” o numerze 2023-1-PL01-KA154-YOU-000134950 jest finansowany przez Unię Europejską.
„Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Narodowej Agencji Programu Erasmus+ . Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności”.
Zadbaj o środowisko, wykorzystując codzienne przedmioty w sposób, który pomoże Ci żyć bardziej ekologicznie, twórczo i świadomie! W ramach projektu „Ekologia ponad wszystko!” przygotowaliśmy dla Ciebie trzy inspirujące filmiki, które pokażą Ci, jak w prosty Czytaj dalej…
30 października odbyła się w Liceum Ogólnokształcącym w Poddębicach debata, podczas której młodzież dyskutowała o tym, czy zerwane więzi między społeczeństwem a jednostką są możliwe do odbudowania. Temat niełatwy, ale zawsze aktualny, dlatego wzbudził mnóstwo Czytaj dalej…
Młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi wraz z zaproszonymi ekspertami wzięła udział 30 października w debacie młodzieżowej „To Twój problem – czy zerwane więzi między społeczeństwem a jednostką są możliwe do odbudowania?” w ramach Czytaj dalej…